Simmering OAS-95X120X8-NBR
Odniesienie : OAS-95X120X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-95X120X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 95 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.