Simmering OAS-90X140X10-NBR
Odniesienie : OAS-90X140X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-90X140X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (22 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6018-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6018-SKF
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-140 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-140
4 4
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    120  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)