Simmering OAS-90X115X10-FPM
Odniesienie : OAS-90X115X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-90X115X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 115 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.