Simmering OAS-90X110X13-FPM
Odniesienie : OAS-90X110X13-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-90X110X13-FPM ma średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału FPM.