Simmering OAS-80X140X12-NBR
Odniesienie : OAS-80X140X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-80X140X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  20 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wzdłużne - 51210 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 51210
Tuleja z brązu - BNZ25-32-25 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ25-32-25
Simmering - OAS-80X140X13-NBR GEN
SIMMERING OAS-80X140X13-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    140  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)