Simmering OAS-80X108X15-NBR
Odniesienie : OAS-80X108X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-80X108X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 108 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  22 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-80X110X15-NBR GEN
SIMMERING OAS-80X110X15-NBR
Łożysko stożkowe - 29675-29620-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 29675-29620-JTEKT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    108  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    800  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)