Simmering OAS-75X98X12-NBR
Odniesienie : OAS-75X98X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-75X98X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 98 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  26 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-42X76X12-NBR GEN
SIMMERING OAS-42X76X12-NBR
Łożysko stożkowe - R45Z-5-NSK NSK
ŁOŻYSKO STOŻKOWE R45Z-5-NSK
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    98  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    56  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)