Simmering OAS-75X106X6-NBR
Odniesienie : OAS-75X106X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-75X106X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 106 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 65390-65320-NTN NTN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 65390-65320-NTN
Tuleja z brązu - BNZ26-30-40 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ26-30-40
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    75  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    106  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    48  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)