Simmering OAS-74X100X13-NBR
Odniesienie : OAS-74X100X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-74X100X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 74 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  28 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-75X100X13-NBR GEN
SIMMERING OAS-75X100X13-NBR
Koszyk igiełkowy - K30-42-30 GEN
KOSZYK IGIEŁKOWY K30-42-30
Podkładka zabezpieczająca - MB9-SKF SKF
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB9-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    74  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    63  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)