Simmering OAS-72X88X8-NBR
Odniesienie : OAS-72X88X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-72X88X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 72 mm, średnicę zewnętrzną 88 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  30 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-88 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-88
3 3
Łożysko stożkowe - 639068-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 639068-SKF
Simmering - OAS-71X88X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-71X88X8-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    72  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    88  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    32  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)