Simmering OAS-72X140X12-NBR
Odniesienie : OAS-72X140X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-72X140X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 72 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.