Simmering OAS-70X90X12-FPM
Odniesienie : OAS-70X90X12-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-70X90X12-FPM ma średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału FPM.