Simmering OAS-70X85X5-NBR
Odniesienie : OAS-70X85X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-70X85X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.