Simmering OAS-65X140X10-NBR
Odniesienie : OAS-65X140X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-65X140X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.