Simmering OAS-64X80X13-NBR
Odniesienie : OAS-64X80X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-64X80X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 64 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.