Simmering OAS-58X82X12-NBR
Odniesienie : OAS-58X82X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-58X82X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 58 mm, średnicę zewnętrzną 82 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  6 części w magazynie (2 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6201-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6201-2RS
Simmering - OAS-30X44X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-30X44X10-NBR
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    82  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WAGA
    46  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)