Simmering OAS-58X76X10-NBR
Odniesienie : OAS-58X76X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-58X76X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 58 mm, średnicę zewnętrzną 76 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  4 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-26X3-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-26X3-NBR70
Łożysko stożkowe - 30208-M-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30208-M-TIMKEN
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    76  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • WAGA
    33  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)