Simmering OAS-57X72X10-NBR
Odniesienie : OAS-57X72X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-57X72X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 57 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.