Simmering OAS-54X68X10-NBR
Odniesienie : OAS-54X68X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-54X68X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 54 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  27 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wzdłużne - 51106 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 51106
Simmering - OAS-54X68X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-54X68X8-NBR
Tuleja z brązu - AS153030 GEN
TULEJA Z BRĄZU AS153030
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    54  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    24  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)