Simmering OAS-50X90X8-NBR
Odniesienie : OAS-50X90X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-50X90X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.