Simmering OAS-50X70X8-NBR
Odniesienie : OAS-50X70X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-50X70X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  37 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-25X35X5-NBR GEN
SIMMERING OAS-25X35X5-NBR
Łożysko kulkowe - 6010 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6010
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-50 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-50
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    28  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)