Simmering OAS-50X68X12-NBR
Odniesienie : OAS-50X68X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-50X68X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  22 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-30X47X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-30X47X8-NBR
Łożysko stożkowe - 30211-J2-Q-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30211-J2-Q-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM07 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM07
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    33  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)