Simmering OAS-50X67X7-NBR
Odniesienie : OAS-50X67X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-50X67X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 67 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  20 części w magazynie (12 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - LS3552 GEN
PODKŁADKA OPOROWA LS3552
Uszczelka X-Ring - XR-34.52X3.53-NBR70-QR4220N25 GEN
USZCZELKA X-RING XR-34.52X3.53-NBR70-QR4220N25
Łożysko kulkowe - 83B763BSH2-C3-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO KULKOWE 83B763BSH2-C3-JTEKT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    67  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    22  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)