Simmering OAS-50X64X8-NBR
Odniesienie : OAS-50X64X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-50X64X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.