Simmering OAS-48X72X7-NBR
Odniesienie : OAS-48X72X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-48X72X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 48 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.