Simmering OAS-47X65X10-NBR
Odniesienie : OAS-47X65X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-47X65X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 47 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.