Simmering OAS-45X78X8-NBR
Odniesienie : OAS-45X78X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-45X78X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 78 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.