Simmering OAS-44X62X12-NBR
Odniesienie : OAS-44X62X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-44X62X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 44 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM5 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM5
Simmering - OAS-50X62X9-NBR GEN
SIMMERING OAS-50X62X9-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    44  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    30  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)