Simmering OAS-43X75X10-FPM
Odniesienie : OAS-43X75X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-43X75X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 43 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.