Simmering OAS-42X52X7-FPM
Odniesienie : OAS-42X52X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-42X52X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Simmering - OAS-42X52X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-42X52X7-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    42  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)