Simmering OAS-42X52X10-NBR
Odniesienie : OAS-42X52X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-42X52X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-42X52X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-42X52X8-NBR
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-52 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-52
2 2
Łożysko stożkowe - 639174-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 639174-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    42  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)