Simmering OAS-40X75X10-NBR
Odniesienie : OAS-40X75X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-40X75X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  19 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-43X62X12-NBR GEN
SIMMERING OAS-43X62X12-NBR
Łożysko stożkowe - HM89449-HM89410-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO STOŻKOWE HM89449-HM89410-JTEKT
Podkładka oporowa - AS4565 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS4565
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    42  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)