Simmering OAS-40X65X8-FPM
Odniesienie : OAS-40X65X8-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-40X65X8-FPM ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału FPM.