Simmering OAS-39X60X8-NBR
Odniesienie : OAS-39X60X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-39X60X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 39 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.