Simmering OAS-394X420X16-NBR
Odniesienie : OAS-394X420X16-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-394X420X16-NBR ma średnicę wewnętrzną 394 mm, średnicę zewnętrzną 420 mm oraz grubość 16 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  27 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    394  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    420  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    620  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)