Simmering OAS-38X80X8-NBR
Odniesienie : OAS-38X80X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-38X80X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  41 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-40X80X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-40X80X8-NBR
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR17-20-16 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR17-20-16
Łożysko stożkowe - 32207-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32207-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    38  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    50  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)