Simmering OAS-38X59X9-NBR
Odniesienie : OAS-38X59X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-38X59X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 59 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.