Simmering OAS-37X60X10-NBR
Odniesienie : OAS-37X60X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-37X60X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 37 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.