Simmering OAS-36X50X10-FPM
Odniesienie : OAS-36X50X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-36X50X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  8 części w magazynie (13 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207-2RS-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207-2RS-SKF
Simmering - OA-36X50X10-FPM GEN
SIMMERING OA-36X50X10-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)