Simmering OAS-36X47X7-FPM
Odniesienie : OAS-36X47X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-36X47X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.