Simmering OAS-35X68X9-NBR
Odniesienie : OAS-35X68X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X68X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6006 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6006
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-20 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-20
Simmering - OAS-35X56X9-NBR GEN
SIMMERING OAS-35X56X9-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    33  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)