Simmering OAS-35X62X6-FPM
Odniesienie : OAS-35X62X6-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X62X6-FPM ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału FPM.