Simmering OAS-35X54X8-FPM
Odniesienie : OAS-35X54X8-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X54X8-FPM ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 54 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału FPM.