Simmering OAS-35X52X5-FPM
Odniesienie : OAS-35X52X5-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X52X5-FPM ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału FPM.