Simmering OAS-35X51X9-NBR
Odniesienie : OAS-35X51X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X51X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 51 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.