Simmering OAS-35X45X7-FPM
Odniesienie : OAS-35X45X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X45X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  30 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6007-2RS1-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6007-2RS1-SKF
Simmering - OAS-45X72X8-FPM GEN
SIMMERING OAS-45X72X8-FPM
Nakrętka łożyskowa - KM5-SKF SKF
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM5-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)