Simmering OAS-32X62X8-FPM
Odniesienie : OAS-32X62X8-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-32X62X8-FPM ma średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału FPM.