Simmering OAS-32X53X7-NBR
Odniesienie : OAS-32X53X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-32X53X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 53 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.