Simmering OAS-31X46X6-FPM
Odniesienie : OAS-31X46X6-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-31X46X6-FPM ma średnicę wewnętrzną 31 mm, średnicę zewnętrzną 46 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Simmering - OAS-31X46X6-NBR GEN
SIMMERING OAS-31X46X6-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    31  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    46  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OAS
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)