Simmering OAS-30X60X8-NBR
Odniesienie : OAS-30X60X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-30X60X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.